ZAUFALI NAMFirma Wielobranżowa Bobruk Mirosław ma swoją siedzibę na ulicy Ulanowskiej 25 w Janowie Lubelskim.

Firma zbiera wysokie oceny dzięki swojemu codziennemu zaangażowaniu w świadczenie usługi na najwyższym poziomie.
Wyszkoleni pracownicy, nowoczesne narzędzia, miła atmosfera w trakcie pracy to cechy charakterystyczne tego punktu.
Warto tu zajrzeć jeśli tylko chcesz odpowiednio zadbać o koła w swoim aucie.

CENTRUM OPON: SPRZEDAŻ NAPRAWA OPON, DĘTEK OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, CIĘŻAROWYCH, ROLNICZYCH, PRZEMYSŁOWYCH, WYMIANY OLEJU, FILTRY, KLIMATYZACJA

Godziny otwarcia:

W tygodniu: 8-17

W soboty: 8-14


MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA

Firma Bury powstała w 1992 roku. W ciągu dwudziestu lat swojej działalności wypracowała sobie pozycję jednego z największychi najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w regionie.

Dzisiaj Bury to handel, transport, dwie stacje partnerskie MAN oraz działalność edukacyjna.

Od samego początku działalności zarówno właściciele jak i wysoko wykwalifikowani pracownicy stawiali na rzetelność i profesjonalizm oraz kompleksową obsługę klientów czego dowodem są liczne nagrody i certyfikaty. Pracownicy działu transportu to doświadczeni specjaliści, których praca gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Staranność w planowaniu i organizacji transportów pozwoliła nam nawiązać długofalową współpracę z największymi europejskimi firmami. Nowoczesna flota transportowa składająca się z 60 ZESTAWÓW CHŁODNICZYCH – ciągników MAN TGX oraz naczep Schmitz i Krone w połączeniu z podwójnymi zespołami kierowców gwarantują bezpieczeństwo i dostawy „just in time” w każdym miejscu Europy

W 2011 roku – zostaliśmy Partnerem Serwisowym MAN Truck and Bus Polska Sp. z o.o. Świadczymy pełną gamę usług serwisowych, a nasi Doradcy Serwisowi zaangażowani są w sprawy każdego klienta. Obecnie prowadzimy dwie Autoryzowane Stacje Serwisowe MAN w Lublinie i w Radomiu. Pracę mechaników wspomagają nowoczesne systemy gwarantujące najwyższą jakość usług, a nasi Mechanicy szkoleni są wg.procedur MAN Truck & Bus Polska. Naprawy przeprowadzane są zgodnie z technologią wyznaczoną przez producenta pojazdów. Posiadamy urządzenia i narzędzia pozwalające na przeprowadzenie napraw w pełnym zakresie usług.

W badaniu CRI za 2012 rok, w którym klienci oceniają jakość usług serwisu zajęliśmy II miejsce w Polsce. Nowoczesny system gospodarki magazynowej zapewnia szybką realizacje zleceń a części zamienne dostępne są na bieżąco lub najpóźniej następnego dnia. Części specjalistyczne dostarczamy w ciągu tygodnia.

(źródło: http://transport.bury.pl/firma )