stat4u
 

Łatwo jest opisać wrażenie towarzyszące użytkowaniu wysokiej jakości narzędzia. To się po prostu czuje. Harmonijne połączenie ergonomii, funkcjonalności i odpowiednich materiałów sprawia, że praca staje się bardziej wydajna i przyjemna, czemu sprzyja dodatkowo zmniejszenie ryzyka obrażeń u mechaników i przedwczesnego zużycia pojazdów.

Kupując narzędzie z oferty Kamasa Tools, klient nabywa produkt wysokiej jakości, który był wielokrotnie testowany, oceniany i udoskonalany, aby spełnić oczekiwania współczesnych, profesjonalnych mechaników. To był zawsze nasz najważniejszy cel. Dzięki aktywnym konsultacjom z mechanikami zewnętrznymi pracującymi w warsztatach, uzyskujemy wartościowe informacje, które wykorzystujemy przy opracowywaniu produktów przeznaczonych na obecne i przyszłe potrzeby klientów.

Jako pierwsi wprowadziliśmy dożywotnią gwarancję do zestawu usług dla klientów, uznając, że ważna jest nie tylko funkcjonalność. Wybór narzędzia z oferty Kamasa Tools oznacza więc dodatkową gwarancję jakości.

(żródło: https://www.kamasatools.com/pl/informacje-o-firmie/)


Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Większość naszego asortymentu jest produkowana w Polsce Dostarczamy wysokiej jakości meble, które charakteryzują się niezawodnością, funkcjonalnością , modnym wzornictwem i estetyką wykonania. Nasze produkty są dedykowane na wymagający rynek europejski. Posiadamy stany magazynowe w naszym centrum logistycznym w Skawinie gdzie na powierzchni wysokiego składowania mamy od ręki dostępne produkty, takie jak szafki pracownicze - BHP, gospodarcze, szafy ubraniowe, szafy biurowe - kartotekowe, aktowe, szafy na mapy i przy biurkowe. Szafy szkolne i przedszkolne, szafki skrytkowe. Szafy sportowe i basenowe. Szafy medyczne, stoły i szafki warsztatowe.

( żródło: https://umstahl.pl/o-firmie,p3.html )


 

Firma „KAMIŃSKI Zaopatrzenie Przemysłu, Robert Kamiński” powstała w Gliwicach w 1997 r.

Od lipca 2011 r. firma przekształciła się z Działalności Gospodarczej w Spółkę Komandytową i występuje pod nazwą „KAMIŃSKI” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Firmę tworzą dwa działy: Zaopatrzenie Przemysłu i Budownictwo.

Pierwszy dział zajmuje się zaopatrzeniem firm handlowych świadczących usługi dla przemysłu, budownictwa

i motoryzacji w profesjonalne narzędzia oraz chemię techniczną.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce niemieckiego producenta chemii technicznej Firmy CARAMBA Chemie GmbH & Co.KG oraz dystrybutorem profesjonalnej grupy narzędziowej firmy Wollschläger GmbH & Co. KG. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju oraz wschodniej części Europy, systematycznie powiększając swój zasięg, asortyment oraz liczbę klientów.

Nasi konsultanci techniczni zapewniają fachową obsługę oraz doradztwo w zakresie zaopatrzenia przemysłu, budownictwa oraz motoryzacji. Nasze produkty to profesjonalne rozwiązanie dla firm handlowych zajmujących się zaopatrzeniem fabryk, zakładów produkcyjnych, firm remontowych, budowlanych oraz warsztatów samochodowych.

Dysponujemy szerokim asortymentem dystrybuowanych przez nas produktów,

własnym magazynem oraz sklepem firmowym.

Gwarantowana jakość naszych produktów, dopasowana do potrzeb naszych klientów, pewność i szybkość

dostaw jak również pełen serwis to metody naszych działań.

(żródło: http://www.kaminski.org.pl/firma.html)


CARAMBA - PROFESJONALNA PALETA WYBORÓW

DLACZEGO MOŻNA ZAUFAĆ PRODUKTOM CARAMBA

Made in Germany

Od 1903 roku marka Caramba stanowi nieodłączny element niemieckiej kultury przemysłowej i potwierdza swoją niezmienną pozycję tradycyjnego koncernu chemicznego. Od 1948 roku Caramba produkuje i konfekcjonuje w Duisburgu, nieustannie poszerzając paletę swoich produktów od odrdzewiaczy po związki chemiczne Hightech.

Badania i rozwój według najnowszych standardów

Naszym celem jest rozpoznanie potrzeb rynku przemysłowego oraz techniki. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, których opracowaniem zajmują się specjaliści naszego działu badań i rozwoju. Nasze laboratoria spełniają najnowocześniejsze standardy oraz korzystają z kompetencji wyższych uczelni. Idziemy z postępem, aby również w przyszłości spełniać jeszcze wyższe oczekiwania klientów oraz wprowadzać dalsze innowacje.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

W prowadzonych przez nas badaniach oraz produkcji stawiamy na najwyższą jakość, uzyskując najwyższe standardy potwierdzone poprzez niezależne instytuty. Szereg naszych produktów spełnia wymogi Instytutu Higieny oraz NSF( Organizacja ds. testowania produktów i certyfikacji) Także wyniki uzyskane w testach prowadzonych przez DEKRA I TüV podnoszą zaufanie do naszych wyrobów. Jakość w Carambie nie odnosi się wyłącznie do pojedynczych osiągnięć produktu, ale określa także współdziałanie w wydajnym systemie

PROFESJONALNA KOOPERACJA

Logistykę w naszej firmie przy współpracy z dystrybucją, oparto na zasadzie porozumień menedżerskich. Niezależnie czy to w Niemczech czy też zagranicą Caramba gwarantuje szybką i pewną dostawę, naszymi klientami są firmy handlowe które zaopatrują głównie przemysł oraz rzemiosło. Caramba jako pierwsza w branży zaopatrywała swoimi wyrobami wiele gałęzi niemieckiego przemysłu.

(źródło:http://www.kaminski.org.pl/caramba.html)


WOLLSCHLAEGER

Profesjonalny partner w zakresie narzędzi precyzyjnych, obróbki skrawaniem, techniki spawania, bezpieczeństwa pracy, obrabiarek, wyposażania zakładów i techniki napędowej. Firma Wollschläger została założona w 1937 roku i jest dziś jednym z wiodących przedsiębiorstw handlowych w branży. Jako nasz partner możecie Państwo polegać na rozbudowanej sieci placówek oraz na naszych współpracowników w terenie, w tym także doradców oraz serwisantów.

FIRMA

Dynamiczna, przyjazna i innowacyjna to pojęcia, które towarzyszą naszej firmie w wyjątkowym rozwoju oraz stanowią nadal ważny element filozofii firmy. Przed naszym klientem otwierają się możliwości dostępu do szeroko zakrojonego portfolio wiodącego niemieckiego przedsiębiorstwa z branży narzędzi precyzyjnych, obróbki skrawaniem, techniki spawania, bezpieczeństwa pracy jak również obrabiarek, wyposażenia zakładów i techniki napędowej. Dzięki fachowemu doradztwu, sprawnej dostawie oraz rozległemu zakresowi usług zapewniamy trwałe i długoterminowe zaspokojenie życzeń klienta. Zoptymalizowane procesy, jasne procedury oraz ciągłe poszukiwanie ulepszeń to przesłanki naszej precyzji w działaniu. Frank Wollschlaeger, udziałowiec pełniący obowiązki Prezesa Zarządu definiuje zakres działania tak: "Stosunek do naszych dostawców jest tak samo ważny jak stosunek do naszych klientów"

PRODUKTY

Wiele produktów – jeden dostawca: Dzięki naszej ofercie macie Państwo dostęp do obszernego zakresu produktów branżowych. Jako jedyny partner w handlu oferujemy za pomocą naszych katalogów dostęp do ponad 60.000 produktów wiodących producentów w branży oraz szerokiego asortymentu naszych własnych markowych produktów.

USŁUGI

Tylko ten, który będzie służył swojemu klientowi pomocą w rozwiązywaniu problemów oraz w dostarczaniu kompleksowych usług odniesie sukces w przyszłości. Firma Wollschläger jest do dyspozycji klienta jako osoba kontaktowa w spełnieniu wszelkich wymagań klienta, według zasady „wszystko z jednej ręki”. Wykwalifikowani współpracownicy oraz fachowi doradcy pracują w terenie. Spektrum oferowanych usług jest ciągle optymalizowane i poszerzane aby odpowiadać rosnącym wymaganiom klientów. Zachęcamy do przekonania się do naszej oferty. Cieszymy się na kontakt z Państwem!

(żródło:http://www.kaminski.org.pl/wollschlaeger.html)


Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym o bogatej tradycji specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości szczypiec.

Dzięki wysokiej wydajności i niezawodności naszych produktów utrzymujemy z naszymi klientami dobre i długotrwałe stosunki.

Jako producent o znanej i renomowanej marce stawiamy sobie wysokie wymagania względem jakości naszych produktów i usług. Chcemy stale i konsekwentnie udowadniać, że zasługujemy na zaufanie, jakim obdarzono nas i naszą markę.

Dążymy do osiągnięcia długotrwałego sukcesu ekonomicznego, jednakże nie za wszelką cenę. Kierujemy się wartościami i naszym celem jest zrównoważony rozwój w wymiarze gospodarczym, społecznym i ekologicznym. W ten sposób udowadniamy, że poważnie podchodzimy do współodpowiedzialności za społeczeństwo i środowisko.

Chcemy produkować na terenie Niemiec. Ponieważ produkty wysyłamy do klientów na całym świecie, nasze myślenie i działania mają wymiar międzynarodowy.

(źródło:http://www.knipex.com/pl/nasza-firma/nasza-idea/)


Metabo to producent elektronarzędzi, narzędzi pneumatycznych i kompresorów dla profesjonalnych użytkowników. Swoje urządzenia konstruuje wspólnie z klientami z branży a ich rozwój opiera na praktycznych doświadczeniach z użytkowania. Znajomość rynku pozwala odpowiadać na potrzeby użytkowników. Inżynierowie Metabo są silnie skoncentrowani na rozwiązywaniu problemów klientów oraz ułatwianiu codziennej pracy w przemyśle, warsztacie czy na budowie.

Najważniejsze zalety maszyn i urządzeń Metabo to

metabo-produktywnoscProduktywność

Urządzenia Metabo są wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne, które oferują użytkownikom wiele zalet. Dzięki temu przy minimalnym czasie obróbki można osiągnąć optymalne wyniki pracy. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas i jednocześnie zredukować koszty.

metabo-bezpieczenstwoBezpieczeństwo

Im niższa absencja chorobowa pracowników, tym wyższa ich produktywność. Wyroby Metabo oferują maksymalne bezpieczeństwo i chronią zdrowie użytkowników – w tej dziedzinie Metabo wyznacza na rynku nowe standardy.

metabo-wytrzymaloscWytrzymałość

Maszyny i osprzęt Metabo gwarantują najwyższą jakość, absolutną niezawodność i bezprecedensową żywotność. To z kolei przekłada się na bezkompromisową i maksymalną wydajność, również w najcięższych warunkach pracy.

metabo-serwisSerwis

Od analizy zastosowania poprzez indywidualne rozwiązania produktowe i systemowe po szybki serwis i wymianę części zamiennych – optymalna efektywność pracy Klienta jest dla Metabo podstawowym wyzwaniem.

GWARANCJA I SERWIS

3 LATA GWARANCJI XXL

Możecie Państwo rozszerzyć okres gwarancji na elektronarzędzia, maszyny do obróbki drewna, hydrofory i pompy Metabo do 3 lat. Wystarczy dokonać rejestracji online: www.metabo.com/xxl

3 LATA GWARANCJI NA AKUMULATOR

Wszystkie akumulatory litowo-jonowe II generacji objęte są 3-letnią gwarancją od daty zakupu. W przypadku spadku wydajności lub pojemności akumulatora w ciągu 3 lat zostanie on wymieniony na nowy (gwarancja nie obejmuje uszkodzenia mechanicznego).

(źródło:http://kaminski.org.pl/zaopatrzenie/?portfolio_cpt=metabo-3)


 

Prager Co.

Jeden z dwóch największych w Niemczech dystrybutorów narzędzi dla warsztatów i przemysłu motoryzacyjnego. Jest rodzinną firmą z tradycjami sięgającymi ponad 30 lat. Importuje narzędzia z Taiwanu, Indii, w ofercie posiada również wiele narzędzi rodzimej, niemieckiej produkcji. Dzięki ustabilizowanej kooperacji z dziesiątkami producentów na całym świecie stale rozwija asortyment bardzo szybko reagując na potrzeby rynku. Oferuje tylko najlepszą jakość nie zwracając uwagi na tańsze, chińskie produkty, których jakość nie spełnia wymogów znanej i cenionej w całej Europie marki. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2005 roku.

(źródło:http://www.narzedzie.pl/producenci.html).


Mityvac

Amerykański potentat w produkcji narzędzi diagnostycznych i podciśnieniowych. Produkuje najlepsze wakuometry, pompy do układów hamulcowych, systemów sprężania i sterowania. Najlepsi specjaliści, własne biuro konstrukcyjne, laboratorium i wieloletnie doświadczenie gwarantują wzorcową jakość i bezawaryjność. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.


JBM Campllong

Hiszpańska firma z ponad 18-letnim doświadczeniem w imporcie i dystrybucji narzędzi dla sektorów: motoryzacyjnego, warsztatowego, przemysłowego, hobbystycznego itp. Jest dynamiczną firmą oferując tylko produkty bardzo dobrej jakości i wartości technicznej. Wieloosobowa ekipa doświadczonych specjalistów z branży technicznej i jej poszczególnych działów oferuje produkty doskonałej jakości, zapewnia zadowolenie klientów z oferty pogłębiając opinię o solidności firmy i powiększając do niej zaufanie. Firma stale się rozwija z powodzeniem nadążając za bardzo szybkimi zmianami na rynku motoryzacyjnym. Elastyczność firmy i wielkie zdolności adaptacyjne doskonale poszerzając rozwiązania do zaspokajania nawet nietypowych potrzeb klienta. Bardzo szybko reaguje na wszelkie innowacje i stale wprowadza nowe, bardzo ciekawe produkty. Poza narzędziami warsztatowymi i motoryzacyjnymi oferuje również najbardziej typowe akcesoria samochodowe. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2014 roku.


Hubitools

Belgijska firma od roku 1976 reprezentująca w Europie międzynarodowych producentów narzędzi motoryzacyjnych i przemysłowych. Od lat starannie selekcjonuje i skupia producentów z całego świata, którzy projektują i produkują innowacyjne narzędzia do diagnostyki, sterowania, kontroli, testowania elektronicznego i znakowania. Dzięki wielu latom pracy i dużym umiejętnościom Hubitools cały czas skutecznie rozwija listę dostawców z nowoczesnymi narzędziami po dostępnej cenie. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.


Hanse Werkzeug

Niemiecki producent i dystrybutor narzędzi dla serwisów samochodowych, specjalizuje sie w ofercie narzędzi do samochodów dostawczych i ciężarowych. Większość narzędzi produkcji niemieckiej jest rekomendowanych przez sieci serwisowe takich producentów jak MAN, Scania, Mercedes, VAG, Opel, DAF, Volvo, BPW, ZF, PSA. Znakomicie dopracowane narzędzia wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.


 

Hitachi Ltd. (Kabushiki Kaisha Hitachi Seisakusho) to jeden z największych japońskich koncernów wyspecjalizowanych w tworzeniu oraz oferowaniu nowych technologii klientom na całym świecie. Założony w 1910 roku, globalnie zatrudnia dziś ponad 350 tysięcy osób i generuje obroty przekraczające 63 miliardy EUR. Spektrum jego działalności jest bardzo szerokie: od systemów teleinformatycznych poprzez energetykę, elektronikę przemysłową, i użytkową, chemikalia aż do usług finansowych. Jedną z dywizji koncernu, specjalizującą się w produkcji elektronarzędzi, stanowi Hitachi Koki. Przedsiębiorstwo założone w 1948 roku, obecnie zatrudnia ponad 5000 pracowników, generując obroty rzędu 1 miliarda EUR rocznie.

Hitachi Koki posiada 10 fabryk rozlokowanych na całym świecie dbając o to, aby zachowane byty najwyższe standardy jakości, a użytkownicy mieli możliwość osiągania korzyści z użytkowania najbardziej zaawansowanych i niezawodnych technologii. W Polsce przedstawicielem koncernu jest Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Marka jest obecna na polskim rynku poprzez sieć swoich dystrybutorów już od początku lat 80-tych, zaś rejestracja firmy Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. nastąpiła w październiku 1997 roku.

Wartości koncernu Hitachi reprezentuje hasło Inspire the next, które tłumaczone jest jako Inspiruj przyszłe pokolenia. Jest to deklaracja dążenia do zaspokajania potrzeb przyszłych pokoleń poprzez rozwój najnowszych technologii. Niezależnie od tego co pokaże przyszłość i jakie wyzwania staną przed koncernem, Hitachi pragnie inspirować swoich klientów poprzez oferowane produkty, systemy informatyczne i usługi.

Hitachi to marka przeznaczona dla segmentu profesjonalistów. Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie doskonałe parametry techniczne oraz niezawodność. Elektronarzędzia naszej firmy doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Hitachi jest członkiem European Power Tool Association.

(źródło:http://www.hitachi-narzedzia.pl/txt/o_firmie)


 

Luna Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na rynku polskim w 2001 roku, jako część szwedzkiej firmy LUNA wchodzącej w skład skandynawskiego koncernu B&B TOOLS , notowanego na giełdzie sztokholmskiej.

Poza własnymi markami posiadamy w ofercie maszyny i narzędzia najbardziej renomowanych producentów. Dysponujemy własnym magazynem na terenie Katowic oraz siecią sprzedaży obejmujących Partnerów Handlowych i doradców techiczno-handlowych na terenie całego kraju.

Gwarantujemy jakość naszych produktów i części zapasowych, dopasowanych do potrzeb klientów, dostępność pełnego asortymentu, pewne dostawy, prawidłową informację, pełny serwis oraz części zapasowe.

Nasze Centrum Maszynowe oferuje:

- szeroką gamę maszyn do obróbki drewna i metalu

- własny dział serwisu zlokalizowany w Katowicach

- naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

- możliwość przetestowania działania maszyny w naszej sali prezentacyjnej zlokalizowanej w Katowicach

- usługi „pierwszego uruchomienia maszyny” i szkolenia z zakresu działania

- naprawy serwisowe bezpośrednio u klienta

- ponad 5 tys. części zamiennych

- usługi kalibracji narzędzi pomiarowych

- kalibrację kluczy dynamometrycznych

- naprawę narzędzi pneumatycznych.

(źródło: http://lunapolska.pl/index.php?page=o-firmie)


 

Luna - maszyny do

obróbki drewna i metalu, pneumatykę oraz narzędzia ręczne i akcesoria


 

Teng Tools - mechaniczne narzędzia ręczne,

przeznaczone dla przemysłu i motoryzacji.


 

Limit - przyrządy pomiarowe z zakresu

techniki warsztatowej i elektrotechniki, oraz służące do pomiarów czynników

klimatycznych i środowiskowych.


 

FERAX – nasz znak towarowy obejmujący szeroką gamę elektronarzędzi,

narzędzi ręcznych oraz maszyn do obróbki drewna i metalu


 

Franco Américaine de Construction d'Outillage Mécanique

Facom 1918

1918 narodziny "Franco Américaine de Construction d'Outillage Mécanique"; pierwszy produkt: klucz nastawny "’Madame 101" dla kolei francuskich; zatrudnienie wynosi 10 osób;

1924 pierwszy katalog FACOM;

1946 pierwszy wóz demonstracyjny i wprowadzenie dożywotniej gwarancji;

1955 budowa fabryki w Villeneuve - Le - Roi;

1960 FACOM staje się pierwszym francuskim producentem narzędzi ręcznych;

1970 FACOM przeprowadza się do Morangis;

1982 utworzenie FACOM USA;

1994 utworzenie Oddziału w Polsce "’FACOM – Oddział w Warszawie";

1999 utworzenie Grupy FACOM TOOLS;

2002 przekształcenie Oddziału w spółkę Facom Tools Polska Sp. z o.o.;

2006 Firma StanleyWorks wykupuje FACOM

Od 1 stycznia 2006 FACOM jest częscią Grupy StanleyWorks.

(źródło: http://facom.pl/o-nas/) 
 

Firma TECHMAN Sp. z o.o.działa na polskim rynku od 1991 roku

początkowo pod nazwą NEP-TECHNIK.

Nasza dewiza to kompleksowa obsługa Klienta:

import,

produkcja,

eksport,

dystrybucja,

doradztwo techniczne,

serwis.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem japońskich, niemieckich, tajwańskich, chińskich i indyjskich firm produkujących profesjonalne narzędzia zarówno dla przemysłu jak i motoryzacji.

Oferujemy również narzędzia i części zamienne bezpośrednio od Producenta pod ich oryginalnymi nazwami - Oryginal Equipment Manufacturer (O.E.M.).

Działalność naszą prowadzimy przez ogólnopolską i europejską sieć Dystrybutorów.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że z pełnym powodzeniem służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich narzędzi do wskazanych przez zainteresowanego stanowisk roboczych.

(źródło: http://www.techman.com.pl/firma)


Mighty Seven, lub M7 jak wyraża się o nas tysiące naszych użytkowników, jest czymś więcej niż producentem narzędzi pneumatycznych. Prawda jest taka, że dostarczamy nowe rozwiązania dla technologii narzędzi pneumatycznych. Nasz zespół to silna sieć międzynarodowych ekspertów.

Mighty Seven posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zasilaniu rynku w nasze produkty. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo na nim pozostaniemy.


MIGHTY SEVEN – narzędzia pneumatyczne do zastosowań warsztatowych i przemysłowych.


Wielu użytkowników elektronarzędzi boryka się z problemem wysokich kosztów utrzymania ich w dobrej kondycji. Ma to miejsce szczególnie przy zastosowaniach warsztatowych czy przemysłowych, gdzie eksploatuje się narzędzia do granic ich możliwości. Intensywne użytkowanie pociąga za sobą konieczność częstego serwisowania a opłacalność napraw po okresie gwarancyjnym jest niejednokrotnie dyskusyjna.

Rozwiązaniem dla tych problemów może być program narzędzi pneumatycznych oferowanych przez docenioną już w wielu krajach na świecie markę MIGHTY SEVEN, zdobywającą uznanie także wśród polskich fachowców nie tylko z branży samochodowej. M7 powiązany z marką KINGTONY czerpie z bogatego doświadczenia inżynierów znających doskonale charakter prac związanych z mechaniką - montażem i demontażem połączeń gwintowanych. Ponad 20 lat doświadczenia oraz ponad 10 lat funkcjonowania marki M7 na arenie światowej pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty narzędzi pneumatycznych wysokiej jakości pod marką MIGHTY SEVEN.

(żródło: http://mightyseven.pl/O-firmie-Mighty-Seven-cinfo-... )

Przedsiębiorstwo KS TOOLS

KS TOOLS Werkzeuge - Maschinen GmbH  jest jednym z wiodących międzynarodowych oferentów narzędzi oraz wyposażenia warsztatów.  Przedsiębiorstwo założone w 1992 roku w heskim mieście Heusenstamm zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników  i posiada na świcie dziewięć swoich filii.  

KS TOOLS wyróżnia się wysoką jakością produktów, ciągłymi innowacjami, elastycznością i atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.  

Program produkcyjny oferuje aktualne rozwiązania problemów oraz inteligentne narzędzia dla bardzo wymagających klientów.  Naszym produktom stawiamy wysokie wymagania jakościowe.  Najnowocześniejsze procesy produkcyjne i ciągłe kontrole produkowanych narzędzi gwarantują wysokie bezpieczeństwo użytkowania i trwałość produktów.

Ze wsparciem certyfikacji systemu zarządzania według DIN ISO 9001 KS TOOLS wychodzi na przeciw wymaganiom ciągłej poprawy swojego serwisu.

Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1992 roku z 30 narzędziami, na przełomie tysiąclecia było ich już 5.000. Dziś w naszym magazynie centralnym mamy 32.000 narzędzi wszelakiego rodzaju – od młotka i dłuta, poprzez rozmaite komplety kluczy, aż do narzędzi specjalnych dla przemysłu motoryzacyjnego, samochodów dostawczych, systemów grzewczych i klimatyzacyjnych i przede wszystkim przemysłu. Oprócz tego oferujemy również wyposażenia warsztatów, systemy nadzoru i koncepcje rozwiązań problemów, które profesjonalnie dopełniają nasz asortyment.

Klienci utrzymują bliskie relacje z KS TOOLS  i rozprowadzają nasze narzędzia w ponad 135 krajach.

(źródło: https://www.kstools.com/pl/przedsiebiorstwo/ )


O KUKKO

Od prawie 100 lat produkujemy narzędzia do demontażu dla przemysłu i rzemiosła. Jesteśmy niezależną firmą rodzinną, zarządzaną przez właściciela, obecnie w czwartym pokoleniu, z ponadprzeciętnymi zyskami z kapitału, finansowaną w 100% z własnego kapitału i wiodącym na świecie producentem wszelkiego rodzaju narzędzi do ściągania.

(źródło: https://www.kukko.com/pl/)


Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

Od założenia firmy w roku 1924, Milwaukee koncentruje się na jednym celu: produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów dla nich. Dzisiaj, marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności jaką tylko można kupić.
 

Obecnie Milwaukee zatrudnia ok. 1000 pracowników na całym świecie. Firma nieodmiennie ustanawia standardy w branży kierując swoją ofertę do wszystkich użytkowników profesjonalnych narzędzi, których asortyment obejmuje ponad 500 elektronarzędzi i przeszło 3.500 akcesoriów. Przez cały okres swojej działalności Milwaukee Electric Tool zawsze stawia na jakość, chociaż sposób zapewnienia jakości bardzo się zmienił. Jakość wbudowuje się z użyciem najnowocześniejszych technologii i zaawansowanych technik produkcyjnych.

Do sukcesu Milwaukee Electric Tool w niemniejszym stopniu niż oferowane narzędzia przyczyniają się ludzie. Wszystkie operacje związane z produkcją elektronarzędzi i akcesoriów zostały zorganizowane w gniazdach produkcyjnych skupiających zespoły zmotywowanych pracowników dysponujących zwiększonymi uprawnieniami. Metody produkcji w oparciu o gniazda produkcyjne umożliwiają pracownikom firmy koncentrowanie się na potrzebach klienta, pozwalają szybko reagować na potrzeby rynku oraz wpływają na wzrost produktywności pracowników i jakości produktów.

NOWA WŁASNOŚĆ, GLOBALNY WZROST

Milwaukee Electric Tool jest spółką zależną należącą do grupy Techtronic Industries Co. Ltd. (TTI), ttigroup.com.

Grupa TTI założona w 1985 r. jest czołowym producentem, sprzedawcą i dostawcą narzędzi do remontów domów oraz urządzeń do pielęgnacji podłóg. Zatrudnia ponad 20.000 pracowników na całym świecie. Globalny portfel marek TTI obejmuje elektronarzędzia Ryobi®, Milwaukee® i AEG®, wiertła z węglików spiekanych DreBo®, urządzenia elektryczne stosowane na zewnątrz Homelite® i Ryobi® oraz urządzenia do pielęgnacji podłóg Royal®, Dirt Devil®, Regina® i VAX®. Przejęcie daje korzyści wynikające z wykorzystania sieci sprzedaży i dystrybucji TTI i Milwaukee oraz zwiększa możliwość Milwaukee .
(żródło: https://pl.milwaukeetool.eu/header/about-us/milwaukee-story/the-company/ ) 
Rozpoczętą ścieżką, w którą kierownictwo jest mocno zaangażowane, jest rozwój wiedzy technicznej i cyfrowa transformacja usług w celu zaoferowania klientom najnowocześniejszego wsparcia, które będzie wspierać ich w ich codziennej działalności.

Wszystko to jest możliwe dzięki silnemu połączeniu profesjonalizmu i umiejętności wszystkich firm, które dziś tworzą FERVI GROUP .

Synergia kluczowych graczy w sektorze MRO , gotowych do dalszego rozwoju, która dziś kładzie podwaliny pod przyszłość, która będzie coraz bardziej dostosowana do rozwoju rynku oraz ochrony zasobów i ludzi.

logo_fervi
logo_riflex
logo_vogel
logo_sitges
logo_rivit

Założona w 1978 roku, jej oferta obejmuje obrabiarki, narzędzia ręczne i materiały ścierne.

Dostępnych jest ponad 8600 produktów dla profesjonalistów zajmujących się konserwacją i naprawami w przemyśle, rzemiośle, motoryzacji i zaawansowanych majsterkowiczach.

Od 1982 roku włoski producent wysokiej jakości lamelkowych ściernic na automatach zaprojektowanych i wyprodukowanych we własnym zakresie. Automatyczne systemy do produkcji ściernic listkowych są sprzedawane na całym świecie.

Założona w 1949 roku, produkuje i sprzedaje wysokiej klasy przyrządy pomiarowe, sprzedawane przez lokalnych agentów i ogólnoświatową sieć dystrybutorów.

W 1952 roku powstała historyczna hiszpańska filia Fervi z siedzibą w Barcelonie.

Dystrybucja odbywa się bezpośrednio i poprzez własną sieć sprzedaży.

Od 1973 Rivit jest idealnym partnerem w produkcji i dystrybucji systemów mocowania, narzędzi do kotwienia i maszyn do obróbki i montażu blach.


Nasza dystrybucja i obsługa klienta.

Z ponad 4500 punktami sprzedaży we Włoszech , obecnością w ponad 50 krajach na całym świecie i ponad 8000 klientów , Grupa Fervi przyjęła dziś jasno określoną pozycję: być coraz bliżej swoich klientów, aby zagwarantować im codzienne wsparcie dla biznesu .

Grupa jest nastawiona na stałą ekspansję handlową, zawsze wspieraną przez doskonałe zaplecze techniczne, aby zapewnić, że pełna gama produktów i usług jest dostępna na całym świecie.

Nasi wysoko wykwalifikowani technicy oferują wsparcie i sprawny serwis naprawczy we własnym zakresie, a także doradztwo w zakresie instalacji i konserwacji sprzętu.

(żródło: https://www-fervi-com.translate.goog/eng/fervi-group-ps-120.htm?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_t...)
stat4u