FACOM wprowadza nową serię cienkich lamp inspekcyjnych

FACOM wprowadza nową serię cienkich lamp inspekcyjnych

Facom ma długą historię w produkcji wiodących na rynku lamp inspekcyjnych LED. Dzięki swojej nowej serii 779.SIL, Facom zapewnia swoim klientom z rynku motoryzacyjnego i przemysłowego najlepszą na rynku trwałość i niezawodność, a wszystko to w nowej formie - niezwykle cienkiej kompaktowej i wyjątkowo lekkiej obudowy. 

779.SILR to bezprzewodowa ładowalna cienka lampa inspekcyjna, natomiast model 779.SILC jest jej przewodowym odpowiednikiem. Wyjątkowo cienka obudowa obu modeli oferuje lepszą uniwersalność, wydajność i trwałość. 

Wyjątkowo cienka obudowa serii 779.SIL, dzięki zastosowaniu technologii SMD LED, oznacza, że światło może być teraz dostępne w bardzo ograniczonych przestrzeniach bez konieczności świecenia na nie, co ma ogromne znaczenie ze względu na brak cienia i inne ograniczenia. 

Wygoda i bezpieczeństwo są niezwykle istotne dla Facom w procesie projektowania narzędzi i wszelakich akcesoriów. Lampa779.SILR oferuje aż do ośmiu godzin nieprzerwanego działania, usuwając całkowicie ciągnące się przewody, podczas gdy model 779.SILC umożliwia podłączaniedo  różnych źródeł zasilania, aby przewody można było umiejscowić w sposób zapobiegający niebezpieczeństwu potknięcia się o nie. 

Nowa seria 779.SIL umożliwia również oświetlanie bez konieczności używania rąk dzięki trzem elementom wyposażenia: haczykowi do zawieszenia lampy, uchwytowi, na którym lampa może zostać oparta oraz ¼” gwintowi umożliwiającemu zamocowanie lampy do trójnogów i innych podobnych akcesoriów. 

Karolina Gofryk  odp. za marketing marki  Facom mówi: “Ciągle staramy sie ulepszyć nasze lampy - nowa seria lamp inspekcyjnych 779.SIL jest tego doskonałym przykładem. Dzięki nowej, wyjątkowo cienkiej obudowie oraz różnym opcjom zasilania, te dwie nowe lampy inspekcyjne umożliwiły znaczną poprawę nie tylko funkcjonalności, ale i bezpieczeństwa dla naszych klientów z sektora motoryzacyjnego i przemysłowego.” 

Najważniejsze fakty dotyczące 779.SIL: 

- Odporne na uszkodzenia drop-shock, olej,  inne smary i rozpuszczalniki 

- Do 8 godzin ciągłej pracy 

- 2 ustawienia mocy: "Standard" 120 Lumenów ścisłej pracy, zmniejszenie olśnienia i "boost" 240 Lumenów do pracy z bliska - maksymalna widoczność 

- Szybkie ładowanie (3 godziny) lub kabel USB (6h)

- Jeden adapter zasilania 12V DC + kabel USB + ładowarka sieciowa i samochodowa Najważniejsze fakty dotyczące: 779.SILC - Odporne na uszkodzenia drop-shock, olej i inne smary i rozpuszczalniki - 2 ustawienia mocy: "Standard" 200 Lumenów ścisłej pracy, oraz "Boost" 400 lumenów do pracy z bliska - maksymalną widoczność 

- Jeden adapter zasilania 12V DC + kabel USB + kabel przedłużający 5m Kevlar + ładowarka sieciowa i samochodowa


https://www.youtube.com/watch?v=seSDRdsohW0

null

(źródło : http://facom.pl/informacje/nowa-gama-lamp-kontroln... )